نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » چین » تور چین با مناطق دیدنی گوانجو

اطلاعیه سایت

مسافرین محترم جهت ویزای شینگن با شماره 09128928651 تماس بگیرید. بهترین خدمات را با بهترین قیمت از ما بخواهید.
تور چین با مناطق دیدنی گوانجو

تور چین با مناطق دیدنی گوانجو

تور چین با مناطق دیدنی گوانجو

گوانجو یا گوانگجو که به کانتون یا کوانگچو نیز معروف است، شهری در جنوب چین و بر روی رودخانه پرل است که یکی از پنچ شهر مرکزی چین محسوب میشود. گوانگجو با جمعیتی حدود ۱۰٫۵ میلیون نفر سومین شهر بزرگ چین است. این شهر به تجارت و داد و ستد خارجی مشور است و محل برگزاری بزرگترین نمایشگاه بازرگانی چین، نمایشگاه کانتون میباشد.

تور چین با مناطق دیدنی گوانجو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir

آرامگاه پادشاه نان‌یوئه

آرامگاه پادشاه نان‌یوئه، با قدمتی حدود دو هزار سال، در سال ١٩٨٣ کشف شد. این آرامگاه به دومین پادشاه نان یوئه، ژائو‌مو – نوه‌ی ژنرال افسانه‌ای کین، ژائوتو تعلق دارد، که امپراتور در سال ٢١۴ قبل از میلاد مسیح برای سرکوب شورش‌ها، او را به جنوب کشور فرستاد. ژائوتو، دولتی شاهنشاهی به نام پادشاهی نان‌یوئه تأسیس کرد و گوانگجو، مرکز این پادشاهی شد. در این موزه، لباس تدفین ژائومو به معرض نمایش گذاشته شده است که از هزاران کاشی کوچک یشمی ساخته شده است. در باورهای چینی، سنگ یشم از بدن محافظت می‌کند و باعث نامیرایی می‌شود.

آرامگاه پادشاه نان‌یوئه

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 1

پارک کروکودایل گوانجو

این پارک نوعی پارک با ایده پردازی خاص است که تماشای کروکودیل ها را همراه با محیط ها و باغ های بومی و اجرای برنامه های حیوانات و تحقیقات علمی را در یک مکان فراهم آورده است. این پارک را می توان به ۷ بخش تقسیم کرد : منطقه تعمیم علمی، منطقه تعامل مرکزی، منطقه نمایشگاهی رویش، منطقه کار و بار، منطقه سرگرمی. این پارک بزرگترین مزرعه نگهداری کروکودایل در دنیا به حساب می آید و دارای حدود ۱۰۰۰۰۰ کروکدایل است، یعنی بیش از ۷۰ درصد جمعیت کل کروکودایل های چین در این پارک زندگی می کنند. شما در این پارک می توانید جالب ترین کروکدایل ها را همراه با مربیان تایلندی معروفشان ببینید و علاوه بر این ها می توانید به کروکودایل ها هم غذا بدهید ، به این ترتیب هیجان در آمدن ناگهانی کروکدایل ها از آب را از آن خود خواهید ساخت.

پارک کروکودایل گوانجو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 2

بنای یادبود سان یاتسن گوانجو

بنای سان یاتسن که در شیب جنوبی تپه یوکزیو قرار دارد، در بین سال های ۱۹۲۹ و ۱۹۳۱ در گرامیداشت دکتر سان یاتسن، پیشرو انقلاب دموکراسی چین ساخته شده است. این بنا ساختمانی هشت گوشه به سبک معماری چینی می باشد و به خاطر بازسازی در سال ۱۹۹۸ بسیار جدید به نظر میرسد. از این مکان که قابلیت گنجایش هزاران نفر را دارد، بعنوان جایگاهی برای برگزاری کنفرانس ها و برنامه های مختلف استفاده میشود.

بنای یادبود سان یاتسن گوانجو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 4

رودخانه پرل گوانگجو

رودخانه پرل یا رودخانه مروارید که در زمان های قدیم به دریای پرل مشهور بوده است با بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر امتداد، عرضی ۲۰۰۰ متری داشته که هم اکنون تنها ۱۸۰ متر از آن باقی مانده. با توسعه مدرن گوانگجو، ۱۰ پل بر عرض رود پرل بنا شده است. در امتداد سواحل این رود زیبا، آسمان خراش ها، مراکز خرید مدرن و هتل های زیبا خودنمایی میکنند.

رودخانه پرل گوانگجو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 5

معبد گوانگژیائو

معبدی که از محبوب ترین معابد بودایی های زِن میباشد. این معبد بارها به دلیل آتش سوزی ویران شده است، اما ساختمان های کنونی آن در اواسط قرن نوزدهم ساخته شده اند. در محوطه معبد میتوانید راهبان نارنجی پوش بسیاری را مشاهده کنید.

معبد گوانگژیائو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 6

معبد شش درخت انجیر

معبدی بودایی که در اصل در سال ۵۷۳ و در دوره سلطنت لیانگ ساخته شده است. نام این معبد در ابتدا بوژوئانگیان بوده اما در دوران سانگ شمالی، یک نویسنده به خاطر شش درخت انجیری که در آن محل دیده بود از آن بعنوان معبد شش درخت انجیر یاد کرد و از آن پس نیز به همین نام خوانده شد. فلاور پاگودا، سازه اصلی این معبد، در سال ۱۰۹۷ میلادی ساخته شده و در ۱۳۷۳ پس از آتش سوزی بازسازی شده است.

معبد شش درخت انجیر

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 7

پارک یوکزیو گوانگجو

بزرگترین پارک در مرکز گوانگجو که مساحتی حدود ۸۶۰ هزار متر مربع را در برمی گیرد. این پارک دارای سه دریاچه مصنوعی و هفت تپه میباشد. کوه یوکزیو نیز در این پارک واقع شده است. پارک یوکزیو آمیزه ای زیبا از یادگارهای فرهنگی باستانی، صنعت توریسم بوم شناختی، دریاچه ها و آب نماهای زیبا، مجسمه های سنگی ۵ رام، برج زنهای و منطقه دیوار شهر عصر مینگ میباشد.

جزیره شامیان

شامیان در چینی به معنای سطح شنی میباشد. این جزیره از نظر تاریخی اهمیت بالایی دارد و در عصر سانگ و کینگ نقش مهمی در تجارت خارجی گوانگجو ایفا کرده است. ۴۲ ساختمان از ۱۵۰ عمارت این جزیره با سبک های گوتیک، باروک و نئوکلاسیک از بناهای زیبای گوانگجو محسوب میشوند.

جزیره شامیان

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 8

کوهستان وایت کلاود یا ابر سفید

یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی گوانگجو. با تابش آفتاب پس از هر باران، حلقه هایی از ابرهای سفید کوه را فرا میگیرند و منظره ای خیره کننده بوجود میاورند. این منطقه دارای ۶ بخش به نام های پارک ساختمانی برایت پرل، پارک قله ای سان تیلینگ، پارک دره ای برد اسپرینگ، پارک سان تیلینگ، پارک لوهو و پارک فیلینگ میباشد.

کوهستان وایت کلاود یا ابر سفید

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 9

تپه لوتوس گوانگجو

یکی از مشهورترین تپه های دلتای رود پرل که در حومه جنوبی شهر پانیو و در ۲۰ کیلومتری گوانگجو واقع شده است. تپه لوتوس از ۴۸ تپه کوچک قرمز سنگی تشکیل شده است و تنها منطقه باستانی ۲۰۰۰ ساله چین است که در وضعیتی عالی قرار دارد. همچنین مجسمه طلایی الهه بخشش که در سال ۱۹۹۴ از ۱۲۰ تن برنز و ۱۸۰ تیل طلا ساخته شده نیز در این تپه قرار دارد.

تپه لوتوس گوانگجو

 Spectacular regions Guangzhou tourana ir 10

کلیسای قلب مقدس مسیح

کلیسایی کاتولیک در کانتون و در ساحل شمالی رود پرل در قلب منطقه قدیمی تجاری گوانگجو می باشد. با اینکه گفته میشود این کلیسا از روی کلیسا نوتره دام پاریس ساخته شده و به آن نوتره دام خاور دور گفته میشود، در اصل طراحی سازه آن از کلیسای سنت کلاتیلد پاریس الهام گرفته است. عرض کلیسا ۳۵ متر و طول آن ۷۸.۶۹ متر میباشد. برج غربی آن برج ساعت است و برج شرقی، با پنج ناقوس عظیم برنزی که در قرن نوزدهم از فرانسه به گوانگجو آورده شدند، برج ناقوس میباشد.

کلیسای قلب مقدس مسیح

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 11

سیرک بین المللی گوانجو

 سیرک بین المللی Chimelong بزرگترین گروه حرفه ای سیرک در دنیا به حساب می آید. نمایش حرکات آکروباتیک «One Hand Balance» یکی از نقاط درخشان لیست برنامه های سیرک Chimelong به شمار می آید. همچینن یکی از جاذبه های دیگر این سیرک نمایشی از حیوانات درنده در کنار گیاه خواران و نمایش ببرها و اسب ها است که در کنار هم، شما را روی صحنه نمایش به هیجان و حیرت خواهند آورد.

سیرک بین المللی گوانجو

Spectacular regions Guangzhou tourana ir 12

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

  • تور اقساطی تور قسطی و تور اقساطی را با ما همراه باشید. برای دریافت و رزرو تور اقساطی با ما تماس بگیرید.http://tourana.ir/tag/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%A7%D8%B7%DB%8C/
  • ویزای شینگن ویزای شینگن و ویزای شینگن تضمینی را با سایت ویزای شینگن تجربه کنید.http://sitevisa.com/
  • تور لبنان تور لبنان را لبنان گشت تجربه کنید.https://lebanongasht.com/
  • تور ارزان لبنان تور ارزان لبنان را لبنان گشت تجربه کنید.https://lebanongasht.com/category/cheap-lebanon-tour/
  • تور بیروت تور بیروت را با لبنان گشت تجربه کنید.https://lebanongasht.com/category/beirut-tour/
  • هتل های لبنان هتل های لبنان را از لبنان گشت بخواهید.https://lebanongasht.com/category/lebanon-hotels/
  • لبنان لبنان را لبنان گشت تجربه کنید.https://lebanongasht.com/
تهران در : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ دمای هوا : ℃0 وضعیت هوا : درصد ابر (%) : سرعت باد : رطوبت (%) :
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز